Společenský program

Vážení účastníci, součástí XXXIV. Celostátní pracovní konference laborantů a sester jsou také dvě volitelná společenská setkání, která se uskuteční v neděli 21. dubna v restauraci Congress Hotelu Clarion a v pondělí 22. dubna v budově Brickhouse v areálu bývalého černouhelného Dolu Hlubina, který je nedílnou součástí starého industriálního areálu v Dolních Vítkovicích. Účast na společenských setkáních se hradí samostatně a není součástí registračního poplatku.

Rautová večeře v Clarion Congress Hotelu

Neděle 21. dubna od 18:30
restaurace Clarion Congress Hotelu

Rádi vás uvítáme v restauračním prostoru hotelu Clarion na společné rautové večeři.

Pro účast na rautové večeři je nutné zakoupit vstupenku (v ceně 450 Kč s DPH), kterou si vyzvednete při registraci na konferenci.

Společenský večer

Pondělí 22. dubna
Otevření sálu: 19:00
Začátek společenského večera: 19:30
Brickhouse, Dolní Vítkovice (https://www.brick-house.cz/)

Hlavní společenský večer proběhne od 19:30 v budově Brickhouse s areálu Dolních Vítkovic, kde bude k poslechu hrát skupina Banda del Café. Těšit se můžete na špičkové taneční vystoupení účastníků soutěže StarDance Jakuba Mazůcha a Adriany Maškové. Samozřejmostí je také bohatý raut s výběrem studeného i teplého občerstvení.

Pro účast na společenském večeru je nutné prokázat se platnou vstupenkou (v ceně 750 Kč s DPH), kterou si vyzvednete při registraci na konferenci.

Pro účastníky společenského večera bude zajištěna autobusová doprava z hotelů Clarion a Harmony do Brickhouse a zpět.

FA9B9249
1673518614brick
brickhouse